Movies
Ratings
165
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0