Movies
Ratings
73
The Dark KnightRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
PlanesRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0