Movies
Ratings
31
The DuchessRated ★ 5.0
The QueenRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 4.0