Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0