Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0