Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5