Titles you rated
BaramullaRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 0.5- PilotRated ★ 1.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0
FesterRated ★ 1.0
The HuntRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0