Movies
Ratings
126
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5