Movies
Ratings
778
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
FracturedRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Garfield MovieRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5