Movies
Ratings
225
AftersunRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 1.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0