Movies
Ratings
213
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0