Movies
Ratings
231
The Parent TrapRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
White FangRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5