Movies
Ratings
79
Cold EyesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0