Movies
Ratings
57
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0