Titles you rated
Face/OffRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5