Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5