Movies
Ratings
1204
Love in the Big CityRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The 8-Year EngagementRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0