Movies
Ratings
481
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 3.0
RefugeRated ★ 3.5
Every Jack has a JillRated ★ 3.5
Tuscan WeddingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5