Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Terra FormarsRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
InseparableRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0