Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0