Movies
Ratings
135
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
VitusRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5