Movies
Ratings
18
Midnight in ParisRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5