Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0- SafeRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Mean StreetsRated ★ 4.5
HugoRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
The Color PurpleRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5