Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5