Titles you rated
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
...ingRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.5