Movies
Ratings
100
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0