Movies
Ratings
263
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0