Movies
Ratings
30
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0