Movies
Ratings
68
SpectreRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
DaughterRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0