Movies
Ratings
237
The ExorcistRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Spy GirlRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0