Movies
Ratings
272
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
HEART ATTACKRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
RampageRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.0