Movies
Ratings
121
Ip ManRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0