Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Two Distant StrangersRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5