Titles you rated
Hana and AliceRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
The President who Plays the PianoRated ★ 2.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
WishRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5