Titles you rated
The Longest YardRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Meet DaveRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 5.0
Gintama: The MovieRated ★ 4.5
The Handsome SuitRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0