Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0