Titles you rated
Van HelsingRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0