Movies
Ratings
621
The World of LoveRated ★ 4.5
PreciousRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5