Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Casino RaidersRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 4.0