Movies
Ratings
119
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
SpawnRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0