Movies
Ratings
172
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Tai Chi ZeroRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0