Movies
Ratings
68
OldboyRated ★ 4.5
BladeRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5