Titles you rated
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0