Movies
Ratings
68 Back to the Future Part IIRated ★ 4.0 Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
 My PaparottiRated ★ 4.0 My PaparottiRated ★ 4.0
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 OldboyRated ★ 3.5 OldboyRated ★ 3.5
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
 South BoundRated ★ 2.5 South BoundRated ★ 2.5
 The Lion KingRated ★ 3.5 The Lion KingRated ★ 3.5
 Back to the FutureRated ★ 4.0 Back to the FutureRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 4.0 About TimeRated ★ 4.0
 The Da Vinci CodeRated ★ 3.5 The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
 Mamma Mia!Rated ★ 4.0 Mamma Mia!Rated ★ 4.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
 Forrest GumpRated ★ 4.0 Forrest GumpRated ★ 4.0
 La BambaRated ★ 4.0 La BambaRated ★ 4.0
 In TimeRated ★ 4.5 In TimeRated ★ 4.5
 In the Mood for LoveRated ★ 3.5 In the Mood for LoveRated ★ 3.5
 The HimalayasRated ★ 3.5 The HimalayasRated ★ 3.5
 Pretty WomanRated ★ 4.5 Pretty WomanRated ★ 4.5
 Sister ActRated ★ 4.5 Sister ActRated ★ 4.5