Movies
Ratings
1013
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
SleepersRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0
The WarlordsRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 3.0
Bullets Over BroadwayRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
GhajiniRated ★ 2.0