Movies
Ratings
150
Miss ConspiratorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Love Never DiesRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0