Titles you rated
The MayorRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0