Movies
Ratings
102
The ClassicRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.0- One Night OnlyRated ★ 5.0