Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5