Titles you rated
Casino RoyaleRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
ItRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0